2018. május 27. Pécsi MFC - FC Dabas 0-0

2018. május 27. Pécs, PMFC-stadion, 2.500 néző. NB III. Középcsoport, 29. forduló.

Vezette: Barna Gábor (Kis Zoltán, Nagy Márk).
Sárga lap: Mojzer (95.), ill. Sárközi (33.), Schelinger (74.), Sándli (82.)

PMFC: Somogyi – Kónya K., Gajág, Puskás, Erdős – Horváth, Nagy (Beke, 76.) – Kónya D., Koller (Bata, 52.), Károly (Wittrédi, 62.) – Mojzer. Vezetőedző: Márton Gábor.

FC Dabas: Scheilinger – Földes, Makrai, Eördögh, Sárközi, Kiss (Takács, 70.), Fitos (Laczkó, 53.), Szűcs (Sándli, 46.), Csepregi, Mundi, Szkunc. Edző: Erős Károly.

Ez az a meccs, melynek első 90 percéről teljesen felesleges bármit is írni...
... aztán a 93. percben Beke Péter lövésre lendítette a lábát, a labda megpattant egy védőn, s utat talált a végig harcosan küzdő vendégek kapujába... (1-0). A mérkőzésre kilátogató, mintegy 2.500 néző a csapattal és a szakmai stábbal egy emberként kezdte ünnepelni a gólt...
... a 94. percben a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot... (0-0)
... a B-közép pályára özönlő tagjai elől a csapatok és a játékvezetői hármas tagjai az öltözőbe menekültek.

Hát, röviden és tömören ennyi. Mivel a rivális kécskei csapat ugyanekkor egy tizenegyesből elért góllal nyerni tudott a Hódmezővásárhely ellen, átvette a vezetést a tabellán, s már csak egyetlen meccs van hátra.

A zárófordulóban a Tiszakécske otthonában fogadja a Szentlőrinc csapatát, a Munkás pedig Iváncsára rándul meccselni.

Csak a Munkás! és teszem hozzá: Hajrá, Lőrinc!