1994. augusztus 24. Paksi Atomerőmű SE - Pécsi MSC-Fordan 0-3 (0-1)

Paksi Atomerőmű SE - Pécsi MSC-Fordan 0-3 (0-1)
1994. augusztus 24. Paks. Magyar Kupa, XIV. csoport, 3. forduló. 600 néző.

Góllövők: Tököli 40' , Warzy­cha 55', Fehér 87'.
Kiállítva: Babati, Virág (13. percben).

Paks: Mausz - Jenei, Éger (Gracza), Nagyfa­lusi - Bozsér, Neudl (Horváth), Ko­vács, Orosz, Búzás - Kádár, Babati. Edző: Mihalecz István.

PMSC-Fordan: Gelei - Márton - Dienes, Fe­hér, Virág - Braun, Pest, Tolocsko - Tököli, Dorobantu (Azoitei), Warzycha. Edző: Eich László.

A 40. perc: Warzycha szögleténél Mausz lepattintotta a földre a labdát, Tököli rácsapott, és az üres kapuba lőtt. (0-1).
55. perc: Egy szögletet Tököli ívelt középre, s a berobbanó Warzycha 5 m-ről a hálóba fejelt. (0-2).
87. perc: A baloldalon felfutó Fehér 12 m-ről beállította a végeredményt. (0-3).

Az első félidőben a hazaiak támad­tak többet és veszélyesebben, de egyszerencsés góllal a vendégek szerez­tek vezetést. Szünet után feljöttek a pécsiek, átvették a kezdeményezést, és bebiztosították győzelmüket.

: Jenei, Kovács, ill. Warzycha, Fe­hér, Márton, Tolocsko.