1992. február 1. Szekszárdi Dózsa SE - Pécsi MSC 0-3 (0-0)

Szekszárdi Dózsa SE - Pécsi MSC 0-3 (0-0)

Góllövők: Czéh 55' Turi 70', Hánzs 75'.

Szekszárd: Antunics - Farsang, Dzsinovics, Kalmár (Bóka), Nagyfalusi (Panghy) - Bozsér (Mészáros), Koller, Horváth (Szabó), Kvanduk (Dienes) - Jelusics (Pilisi), Nagy (Pusztai). Edző: Teszler Vendel.

PMSC: Kovácsevics - Kónya (Lőrincz), Balog, Bódog, Vókó - Jenei, Ulveczki, Túri (Szabó) - Kocsis, Czéh, Belansky (Hánzs). Edző: Garami József.

Előkészületi mérkőzés
Az első 35 percben mindkét oldalon akadtak helyzetek, Túri egymaga két gólt is szerezhetett volna. A folytatásban szétesett a szekszárdiak csapatjátéka és az 55. percben Czéh 14 méterről vezetést szerzett a pécsieknek (1-0). A 70. percben Antunics kétszer is jó érzékkel hárított, a kipattant labdát a védők nem tudták elrúgni, Túri pedig közelről a hálóba helyezte (2-0). Öt perccel később nagy védelmi hiba után a csereként beállt Hánzs állította be a találkozó végeredményét (3-0).

A végig többet és veszélyesebben támadó PMSC rászolgált a győzelmére. (Dunántúli Napló, 1992. febr.2.)