Spílerek: Seator, Frank - 1975. 10. 24. - 2013. 02. 12.

Mérkőzéseinek száma: 5.
Góljainak száma: 1.

Érkezett: Fehérvár-Parmalat FC (kölcsönszerződéssel, 1995. október)

„A szabadság szeretete hozott ide bennünket!” Libéria címerében szerepel ez a mondat, angolul.
- Nagyon szeretem a szabadságot, a szabad életet. Lehet, hogy ezzel is magyarázható, hogy Magyarország a negyedik ország, ahol pályára lépek. A libériái bajnokcsapatban már 16 éves koromban bemutatkoztam, aztán két év múlva Kuvaitba szerződtem, legutóbb Szaúd Arábiában játszottam - nyilatkozta Pécsre szerződésekor a megyei napilapnak. (Dunántúli Napló, 1995. 10. 25.)
A csatár mindkét lábával jól bánt a labdával, és mint mondta, a pálya bal oldalán érzi a legjobban magát, mindene a góllövés.

A támadó öt tétmérkőzésen - négy bajnoki- és egy Magyar Kupa-találkozón - lépett pályára a PMFC mezében, s ezeken egy gólt szerzett. A Csepel elleni meccs (3-2) 22. percében Jäkl beadását fejelte a kapuba, s szerezte meg ezzel a vezetést a pécsi csapatnak.

A libériái futballistának Pécsett 1995. december 1-jével járt le a szerződése. Ahhoz, hogy a tavaszi szezonban is erősítse a Munkást, négymillió forint kellett volna. Az ezer sebből vérző klubnál nem tudták előteremteni ezt a pénzt, így a spíler visszatért Fehérvárra.

Távozott: Fehérvár-Parmalat FC (1995. december, kölcsönszerződésből vissza).

Később komoly nemzetközi karriert futott be a támadó.

A libériai válogatottal részt vett a 2002-es Afrikai Nemzetek Kupáján, valamint a 2008-as kontinensbajnokság selejtezőin.
Seator karrierje legszebb időszakát a malajziai Perakban töltötte, ahol 77 mérkőzésen 69 gólt szerzett, 2004-ben pedig a malajziai bajnokság gólkirálya lett 14 találattal.
A világháló adatai szerint a tizennégyszeres libériai válogatott csatár 2013. februárjában elhunyt. Halálának körülményeit nem hozták nyilvánosságra.