2012. szeptember 5. MVM-Paksi FC - Pécsi MFC-Matias 2-1 (1-1)

MVM-Paksi FC – Pécsi MFC-Matias 2-1 (1-1)

Vezette: Kovács J. Zoltán (Viszokai László, Takács Gábor)
Gól: Sifter 14’, Vayer 53’ ill. Lantos 9’.
Sárga lap: Heffler N. ill. Akassou, Uzoma, Causic.
Kiállítva: Okoronkwo 52’.

Paks: Csernyánszki – Sifter (Kiss T. 55’), Vayer, Heffler T., Lázok, Bori (Bartha L. 69’), Sipeki (Heffler N. 55’), Eppel, Szabó J., Éger, Kulcsár D. Vez.edző: Szivics Tomiszláv.

PMFC: Sánta András – Horváth A., Lantos L., Causic, León Panikvar – Nagy O. (Uzoma 46’), Akassou, Zeljkovic (Grumic 72’), Demjén G. (Nagy Dominik 80’), - Szatmári L, Okoronkwo. Vez.edző: Supka Attila.

"A vezetést a pécsiek szerezték meg a 9. percben Lantos góljával, Sifter fejesből a 13.-ban egyenlített, aztán Demjén a 32.-ben kapufát lőtt. Az 51. percben Okoronkwo kezezett a vendégek 16-osán belül, amiért 11-est ítélt a Paks javára a játékvezető, a csatárnak pedig sárga lapot adott.
Mivel ez volt neki a második, a nigériai futballistát kiállították. A büntetőt Vayer értékesítette. Így lett 2-1, ennyi maradt a végéig.
A ligakupában a PMFC-MATIAS legközelebb szombaton játszik, este 6-kor a Siófokot fogadja Újmecsekalján." (bama.hu)