2011. február 20., vasárnap

2011. február 19. Pécsi MFC - Mohácsi TE 5-0 (2-0)

Pécsi MFC – Mohácsi TE 5-0 (2-0)2011. február 19. Pécs, PMFC-st. Felkészülési mérkőzés.

Gólszerzők: Csovics, Sztojanovszki, Pavicsevics, Diaby, Szcsepanovics.
Márkvárt Dávid első meccsét játszotta a felnőttek között

PMFC: Sólyom (Csaba G.) – Nagy D., Turi, Eszlátyi, Törtei (Appl) – Sztojanovszki (Faller), Schultz, Wittrédi (Krommer), Diaby (Csovics) – Pavicsevics (Márkvárt), Szcsepanovics. Vezetőedző: Kiss László.

Mohács: Vukmann – Keszthelyi, Kárász (Bánfai), Molnár, Rittlinger – Husz, Laki, Szeifert, Fischer N. – Fischer K., Martinov. Edző: Megyeri Károly.

"A délelőtti, Mohács elleni meccsen több fiatal is helyet kapott a PMFC-ben, s itt szerepelt a napokban szerződtetett Pavicsevics és Szcsepanovics is. A harmadosztályú ellenfél legyőzése nem okozott problémát, a pécsiek végül öt gólt szereztek – külön érdekesség, hogy mindegyiket idegenlégiós lőtte.
A Mohács elleni edzőmeccsen pályára lépett a francia támadó, Diaby Mohamed is. Ha Kiss Lászlón múlik, utoljára húzott PMFC-szerelést: „Nekem nincs rá szükségem, nem jobb azoknál, akik itt vannak.”
A pécsieknél több fiatal is lehetőséget kapott, ennek ellenére simán nyertek a harmadosztályú Mohács ellen." (bama.hu)