1999. augusztus 1. Pécsi MFC - FK Radnicski Lukavac 0-1 (0-0)

Pécsi MFC - FK Radnicski Lukavac 0-1 (0-0)

Vezette: Nagy I.
Góllövő: Szokics 70'.

PMFC: Sólyom (Antal) - Földvári, Sipos (Czeininger), Barna, Dienes (Hudák) - Toldi, Puskás, Kardos, Varga Endre - Gera (Tolnai), Kolarics (Plókai M.). Edző: Bozai Gyula.

FK Lukavac (bosnyák): Szabonovics (Bukvar) - Muszlimovics, Aljics (Tomics), Merdanovics - Basics (Ibrankovics), Hanics, Masics (Hadzsics), Muminovics (Kurta), Szokics (Kukolcsics) - Oszmics, Alics. Edző: Elmir Meinovics.

17. perc: Szép támadás végén Kolarics ziccerben, közelről a bal kapufát találta el.
70. perc: Jobb oldali akció után Szokics hat méterről, ollózva, remek mozdulattal lőtt a kapu közepébe (0-1).

Az első félidőben az időnként látványosan játszó PMFC rengeteg biztos helyzetet kihagyott. A második játékrészben kiegyensúlyozottabbá vált a mérkőzés, a vendég bosnyák csapat igen látványos góllal szerezte meg a győzelmet. A PMFC-ben bemutatkozott a Demecsertől igazolt Plókai Mihály. (DN., 1999. augusztus 2.)

Nagy volt a mozgás a PMFC-nél. Érkezett Barna (Nyíregyházáról), Antal (Harkány), Hudák és Plókai M. (Demecser), Földvári és Varga Endre (Diósgyőr), Kolarics (szerb első osztály). Kölcsönben volt, és Pécsre szerződött Puskás (Videoton) és Toldi (Gázszer). Varga Ernő jelenleg Finnországban szerepel, várhatóan szeptemberben csatlakozik a kerethez. Az aláírás előtti pillanatban távozott az esetleges új játékosok közül Kirchmayer és Németh Gy. Kovács Ferenc abbahagyta a labdarúgást. Eligazoltak: Orlovics (Komló), Aczél (BVSC), Tarlósi (?), Elmájer (Sellye). Kettős igazolású a beremendiekkel Farkas, Antal, Kutas és Fónai. Az említetteken kívül a PMFC első csapatának tagjai: Sólyom, Dienes, Sipos, Lantos, Czeininger, Gera, Berdó, Kardos, Tolnai. (DN., 1999. augusztus 3.)