1993. március 7. Nagyatádi Városi SE - Pécsi MSC-Fordan 2-1 (0-1)

Nagyatádi Városi SE - Pécsi MSC-Fordan 2-1 (0-1)
1993. március 7. Juta, Foci Pörbölyért, elődöntő. 2x30 perces mérkőzés.

Góllövő: Rituper, Becsei illetve Dárdai.

Nagyatád: Szabó - Maróti, Kurdi, Utasi, Czink, Dekanics, Kulcsár II, Rituper, Kovács, Becsei, Vékony. Edző: Bőzsöny János.

PMSC-Fordan: Bogyay (Kovácsevics) - Ulveczki, Szabó, Vókó, Farkas, Rózsa, Lengyel, Tolocskó, Dárdai, Kocsis (Kovács), Benkovics (Rózsahegyi). Edző: Koller Nándor.

Foci Pörbölyért
A pörbölyi autóbusz-katasztrófa áldozatai megsegítésére rendezett labdarúgótornát a megyei I. osztályban szereplő Juta csapata. A szervezők hívására elsőként jelentkezett NB l-es Videoton-Waltham és PMSC-Fordan mellett az MTK helyett beugró NB lll-as Nagyatád és a házigazda együttes indult a tornán. A két alsóbb osztályú somogyi klub a nyitómérkőzéseken alaposan meglepte az élvonalbeli ellenfeleket.

A 10. percben Dárdai 18 méteres lövéssel szerzett vezetést a pécsieknek. A második játékrészre feljött a Nagyatád, s előbb Rituper egyenlített, majd nyolc perccel a vége előtt Becsei 11-esével nagy meglepetésre győzött.

A másik mérkőzésen: Videoton-Waltham FC - Juta SE 2-2 (1-2), tizenegyesekkel: 3-2.