2011. július 3., vasárnap

2011. július 2. HNK Cibalia Vinkovci - Pécsi MFC 1-1 (0-0)

HNK Cibalia Vinkovci (horvát)– Pécsi MFC 1-1 (0-0)

2011. július 2. Daruvár (Horvátország), 2x60 perces felkészülési mérkőzés. 200 néző
Góllövők: Bartolovic (11-esből) ill. Schultz.

PMFC. 1. félidő: Sólyom – Fodor F. (Simonfalvi), Petrók, Goia, Vukomanovics – Scsepanovics, Pintér A. (Wittrédi), Horváth Zs., Nagy O. – Tóth Z., Andorka.
2. félidő: Holczer – Törtei, Todorovics, Causic, Simonfalvi (Nagy J.) – Wittrédi, Lantos, Regedei, Schultz – Pákolicz, Andorka. Vez.edző: Mészáros Ferenc.

Mészáros Ferenc: – A horvát élvonal negyedik helyezett csapata ellen nagyon jó eredményt értünk el. A mérkőzés összességében nagyon jól szolgálta a felkészülésünket.
"A pécsi csapat két hatvan perces félidőt játszott horvát ellenfelével, így Mészáros Ferenc végre sok labdarúgót kipróbálhatott éles helyzetben. Közülük Braniszlav Vukomanovics és Andrej Causic legutóbb a magyar NB I-ből most kiesett Szolnoki MÁV-ban szerepelt. Mindketten hátvédek, még nem dőlt el, hogy leigazolják-e őket.
A Cibalia az előző szezonban a negyedik helyen végzett, egy évvel ezelőtt pedig a harmadik lett, így tavaly nyáron az Európa Liga selejtezőjében is játszott. Ennek tükrében különösen értékes az idegenbeli döntetlen." (bama.hu)