2006. november 4. Paksi SE - PMFC-Pécs Pláza 0-1 (0-1)

Paksi SE – Pécsi MFC-Pécs Pláza 0-1 (0-1)

forrás: Nemzeti Sport, 2006. november 5.

Sárga lap: Kiss T. 80’ ill. Pest K. 59’.

Paks: Kovács A. – Molnár Z., Salamon, Horváth S., Barics – Kiss T., Zováth (Varga L. 73’), Tamási G. (Montvai, sz.), Kóczián (Báló 38’) – Buzás, Belényesi. Edző: Lengyel Ferenc.

PMFC: Herbert – Sipos J., Dienes, Bajúsz, Szekeres Zs. – Pest K., Győri, Balaskó (Pavicsevics 64’), Lantos – Lukács T. (Horváth P. 70’ Laki 92’), Kulcsár Á. Edző: Keszei Ferenc.

MECCSKRÓNIKA:
5. perc: Szekeres lőtte be a védők mögé a labdát, Balaskó berobbant, jó ütemben fejelt, ám Kovács Attila a léc segítségével hárított.
13. perc: Lukács jobb oldali beívelését követően Salamon Kulcsár elé csúsztatta a labdát, a pécsi középpályás középre lőtt, és Lantos hat méterről, egyből, ballal a bal alsó sarokba továbbított. 0-1
31. perc: Zováth lőtte be élesen a labdát jobb oldalról, Kiss Tamás továbbcsúsztatta, Kóczián ballábas lövésébe azonban Dienes belevetődött, így odalett a nagy helyzet.
33. perc: Búzás emelt a leshatáron kilépő Belényesihez, a paksi csatár emelésébe Herbert kapus bele tudott piszkálni, így a labda a kaput elkerülve hagyta el a játékteret.
forrás: Tolnai Népújság, 2006.november 5.
58. perc: Kiss Tamás ívelt be szabadrúgást a bal oldalról, Belényesi emelkedett a legmagasabbra, fejesét követően Herbert nagy bravúrral ütötte ki a léc alól a labdát.
60. perc: Kiss Tamás 22 méteres lövését követően a labda Szekeres lábán megpattant, Herbert ismét nagy bravúrral mentett.
86. perc: Molnár Zoltán passzát Montvai vette át a tizenhatoson belül, az ötös sarkánál kapura fordult, ám öt méterről a bal felső sarok mellé lőtte a labdát.
90. perc: Horváth Sándor passzá- val Báló iramodott meg a bal oldalon, a tizenhatos jobb sarkáról lőtt — kevéssel a léc fölé.

Lengyel Ferenc: Balszerencsés gólt kaptunk, és azt követően a Pécs azt csinálta, amit ilyenkor kell. Voltak helyzeteink, ám ezúttal sémim sem tett össze nekünk.
Keszei Ferenc:  Nem játszottunk szépen, de eredményesek voltunk. Úgy gondolom, ez a győzelem nagy fegyvertény, hiszen a Paks eddig hazai pályán jól teljesített.